Hit the trail

Hit The Trail to firma oferująca biegaczom na każdym poziomie profesjonalną i kompleksową  opiekę trenerską. Jej podstawę stanowi opracowanie i rozpisanie odpowiedniego planu treningowego, opartego na indywidualnych predyspozycjach i celach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pierwsze kilka kilometrów w parku, większy dystans w górach, półmaraton, albo start w najtrudniejszym ultramaratonie, klienci Hit The Trail mogą liczyć na pomoc w realizacji swoich założeń.

Hit The Trail specjalizuje się również w treningach personalnych oraz treningach online, które pozwalają na stałe monitorowanie postępów biegaczy z całej Polski. Opieka trenerska to także porady dotyczące odpowiedniego żywienia, przygotowań i strategii startów, czy sugestie związane z ekwipunkiem potrzebnym w czasie różnych imprez.

Kolejnym obszarem działalności firmy jest organizacja tygodniowych i weekendowych obozów biegowych w kraju, które skierowane są zarówno do początkujących jak i zaawansowanych. Tym którzy chcą przeżyć prawdziwą biegową przygodę, Hit The Trail oferuje z kolei wyjazdy zagraniczne, w ramach których zapewnia pomoc w przygotowaniach, załatwieniu wielu formalności i wsparcie w czasie startu w zawodach.

Oferta Hit The Trail to wyjątkowa propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą spełnić swoje biegowe marzenia. Niezależnie od tego czy jest to osiągnięcie „życiówki”, czy też start w najbardziej wymagającym ultramaratonie

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *