Oferty kraj

1. Obóz krajowy -tygodinowy Jakuszyce – 08.08-15.08.2016


CENA: 1599 PLN
BIORĄC UDZIAŁ W OBOZIE HIT THE TRAIL
- Trenujesz pod okiem doświadczonych zawodników i trenerów
- Poprawisz swoją technikę i kondycję
- Przekonasz się, że możesz osiągnąć każdy biegowy cel
- Poznasz ciekawych ludzi
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY:
- 7 noclegów z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja)
- treningi w tym wycieczka rowerowa
- Pakiet startowy z pamiątkową koszulką Hit The Trail

PROGRAM OBOZU:

Piątek

03.lipiec, 07.sierpień

14:30-15:00 - obiad
17:00 - trening rozruchowy
19:30 - kolacja

Sobota

04.lipiec, 08.sierpień

7:00 - rozruch 20-30min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny biegowy 120min lub 150min (ROWER)-opcja
13:30 - obiad
17:00 - trening popołudniowy 60-70 min
19:30 - kolacja

Niedziela

05.lipiec, 09.sierpień

7:00 - rozruch 20-30min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny 90-100min (ROWER)
13:30 - obiad
17:00 - trening popołudniowy (SIŁOWNIA) 60 min
19:30 - kolacja

Poniedziałek

06.lipiec, 10.sierpień

7:00 - rozruch 20-30 min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny 90-150min
13:30 - obiad
17:00 - odnowa sauna,masaż
19:30 - kolacja

Wtorek

07.lipiec, 11.sierpień

7:00 - rozruch 20-30min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny 90-100min w tym siłownia
13:30 - obiad
17:00 - cross na rowerach 60-70min
19:30 - kolacja

Środa

08.lipiec, 12.sierpień

7:00 - rozruch 20-30min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny (wycieczka biegowa – marszobieg ) 180-200min
15:00 - obiad
17:00 - WOLNE ( odnowa biologiczna, sauna, masaż)
19:30 - kolacja

Czwartek

09.lipiec, 13.sierpień

7:00 - BEZ ROZRUCHU
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny 90-100min (ROWER)
13:30 - obiad
17:00 - trening popołudniowy 60-70min (siła biegowa)
19:30 - kolacja

Piątek

10.lipiec, 14.sierpień

7:00 - rozruch 20-30min
8:00 - śniadanie
10:00 - trening główny 80-90min (interwał)
13:30 - obiad

* 1599 zł w tym: 829zł – szkolenie, treningi (19 jednostek), 770zł – 7 noclegów z pełnym wyżywieniem – wpłata za noclegi na miejscu u właściciela ośrodka
Formularz zgłoszeniowy do pobrania w zakładce INNE –> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Uwaga: Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł. gwarantującą miejsce na obozie. Resztę kwoty płacimy na miejscu.
Uwaga ! W przypadku rezygnacji na jeden miesiąc przed obozem zwracamy 100% zaliczki. Jeżeli rezygnacja nastąpi na 1 tydzień przed terminem zwracamy 50% zaliczki. W przypadku rezygnacji na 3 dni przed obozem NIE ZWRACAMY ZALICZKI.
W przypadku braku rowera obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł za całodniowe wypożyczenie sprzętu.

** Obciążenia treningowe i czas treningów będą dobierane indywidualnie pod każdą osobę.

Wpłaty prosimy dokonywać na nr konta:
43 1240 4197 1111 0010 5843 3471

Tomasz Klisz Hit The Trail
34-123 Chocznia ul. Góralska 1B

w tytule podajemy datę obozu oraz imię i nazwisko

2. Obóz krajowy -weekendowy Jakuszyce – 12.08-14.08.2016 (Pt-Nd)


CENA: 499 zł*
BIORĄC UDZIAŁ W OBOZIE HIT THE TRAIL
- Trenujesz pod okiem doświadczonych zawodników i trenerów
- Poprawisz swoją technikę i kondycję
- Przekonasz się, że możesz osiągnąć każdy biegowy cel
- Poznasz ciekawych ludzi
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY:
- 2 noclegi z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja)
- 6 treningów w tym wycieczka rowerowa
- Pakiet startowy z pamiątkową koszulką Hit The Trail

PROGRAM OBOZU:

* 499 zł w tym: szkolenie 279zł ( 6 jednostek) 220zł noclegi
Formularz zgłoszeniowy do pobrania w zakładce INNE –> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Uwaga: Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł. gwarantującą miejsce na obozie. Resztę kwoty płacimy na miejscu.
Uwaga ! W przypadku rezygnacji na jeden miesiąc przed obozem zwracamy 100% zaliczki. Jeżeli rezygnacja nastąpi na 1 tydzień przed terminem zwracamy 50% zaliczki. W przypadku rezygnacji na 3 dni przed obozem NIE ZWRACAMY ZALICZKI.
W przypadku braku rowera obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł za całodniowe wypożyczenie sprzętu.
Wpłaty prosimy dokonywać na nr konta:
43 1240 4197 1111 0010 5843 3471Tomasz Klisz Hit The Trail
34-123 Chocznia ul. Góralska 1B

w tytule podajemy datę obozu oraz imię i nazwisko

Piątek (04.września)

14:30 obiad
17:30 trening 60-70 min
20:00 kolacja

Sobota (05.września)

7:00 rozruch 20-30 min
8:00 śniadanie
10:00 trening główny 90-15 0min
13:30 obiad
17:00 trening popołudniowy 60-70 min
19:30 kolacja
20:30 wykład

Niedziela (06.września)

7:00 rozruch 20-30 min
8:00 śniadanie
10:00 wycieczka rowerowa 150 min
13:30 obiad
14:30 wymeldowanie